Hakkımda

      Merhaba arkadaşlar ben Demir Can 1986 İstanbul doğumluyum.Makine teknikeri ve İşletme mezunuyum.Yaklaşık 1 yıldır blog yazarlığı ile uğraşıyorum.Bir çok blog adresi aldım zamanında ve bir çok farklı konu ile yüksek trafikler elde etmeye çalıştım.Fakat bu süre zarfı bana çok önemli birşey öğretti blog yazarlığı yapacaksanız bir kere yöneticisi olacağınız blog birdiğiniz uzman olduğunuz başarılı olduğunuz bir konu üzerinde olmalı.Yoksa çok kısa sürede o yazarlıktan sıkılmanız çok sürmeyecektir.Yani sesin güzel değilse şarkıcı olamassın,oyunculuğun yoksa dizilerde,sinemalarda oynayamassın yada teknik resim bilmiyorsan makine tasarlayamassın v.b. örnekler doğrultusunda bende iyi olduğum konu hakkında blog yöneticiliği yapmaya karar verdim.Umarım beğenirsiniz.

Yöneticisi olduğum blog ve siteler ;

http://teknikresimhane.blogspot.com.tr/
1 yorum:

  1. SAYIN DEMİR CAN
    SİZİ TEBRİK EDİYORUM. ÜLKEMİZİN ÜNİVERSİTE VE FAKÜLTELERİ TEORİSYEN YETİŞTİRİYOR. PROJE ÜRETENLER ÇOK AZ. SİZ PROJE ÜRETENLER SAFINDA DOĞRU YOLDASINIZ.
    BEN ÇEŞİTLİ KİMYA VE MAKİNA FABRİKALARINDA TİCARİ ORTAKLIKLARI OLAN HEM İSTANBUL ÜNİV.HUKUK VE İŞLETME FAKÜLTELERİNİ BİTİREN 40 YILDIR BURSADA AVUKATLIK OFİSİ OLAN BİR KİŞİYİM. ÜLKEMİN İLERİ VE YÜKSEK TEKNOLOJİ KURULUŞLARIYLA KALKINACAĞINI VE KİMYA SANAYİİNDEN DE ÜLKENİN GAYRISAFİ HASILASININ %60 NI KARŞILADIĞI ANDA İLERİ ÜLKE VE MİLLET SAFLARINA SIÇRAYACAĞIMIZA İNANAN VE ELİMDEKİ İMKANLARI BUNA YÖNLENDİREN BİR KİŞİYİM. KAZANÇLARIMI DA DAHİ SEVİYESİNDE ANNE VE BABASI OLMAYAN ÜNİVERSİTE GENÇLERİNİN TAHSİLİNE YÖNLENDİREN BİR KİŞİLİK SAHİBİYİM. BEN ÖYLE BİR KİMYA RAFİNERE - DİSTİLASYON PİLOT TESİSİNİ KURMAK İSTİYORUM. ORGANİK BİTKİLERDEN VE ÇEKİRDEKLERİNDEN ELDE EDİLEN GEREKLİ YAĞLARI ELDE ETTİKTEN SONRA ONLARDAN DA DAHA HASSAS UÇUCU MADDELERİ İLAÇ SANAYİNE KAZANDIRMAK( Gül yağını elde ettikten sonra onu tekrar işleyerek özel maddeler elde etmek- domatesin çekirdeğinden likopen elde etmek gibi anti oksidanlar üzerinde bir endüstri kurmak)
    bu konularda da sizinle iş birliği yapabilirmiyiz.? bana müspet veya menfi cevap verirseniz memnun olurum. saygılarımla. av. ismail Beşiktepe- BURSA. 05428280928- ( av. ismail.besiktepe@gmail.com )

    YanıtlaSil